8 вересня в актовій залі школи відбулися батьківські збори.
Відкрила збори соціальний педагог школи Н.Ю. Ткалич відео роликом про відповідальне батьківство "Скажи ні - інтернету"
![](/2015/foto0158.jpg)
Головними питаннями зборів були: відвідування школи учнями та носіння форми. А також нагальним питанням розглядалося харчування учнів 5 - 11 класів. Директор школи М.В. Чечет наголосив батькам про відповідальність за дітей у післяурочний час.
![](/2015/foto0162.jpg) |