День прав людини - міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. Цього дня в нашій школі відбувся урок на тему "Права людини" і провела його вчителька історії та правознавства Молодецька С. В. ![](/novosti/2012/izobrazhenie_121.jpg) Також була представлена виставка правової літератури, де кожен зміг ознайомитися з своїми правами. ![](/novosti/2012/izobrazhenie_119.jpg)
|