З 05.09.16р. по 09.09.16 р. школі пройшов тиждень Олімпійської слави. На протязі тижня учні змагалися між собою у олімпійських видах спорту.
![](/2016/IMG_20160907_114741_1.jpg)
Чемпіоном школи у змаганнях з легкоатлетичного кросу став учень 11 кл. Тарасюк Юрій. Призові місця посіли Левчишин Микола та Банцер Валентин. Чемпіонами школи з футболу стали учні 11 кл.
![](/2016/IMG_20160907_114754_1.jpg)
Завершився тиждень конкурсом учнівських презентацій на тему «Олімпійські ігри» та переглядом відеофільму про здобутки наших спортсменів на останніх олімпійських іграх в Ріо-де-Женейро
![](/2016/DSCN2780.jpg) |