День святого Миколая - це одне із самих світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. В Україні, за традицією, в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчилися милосердя в святого.
![](/201817/IMG_20171219_123138.jpg)
![](/201817/mmmmmyvamu88.jpg)
19 грудня в нашій школі було проведено свято «До домівки в рідний край поспішає Миколай», яке підготували для учнів середньої та молодшої ланки Сарган С. М. Після закінчення свята, діти отримали не тільки гарний настрій, а й смачні ласощі.
![](/201817/IMG_20171219_125119.jpg)
|