4 квітня в нашій школі стартував тиждень фізики та математики. Вчителі Михальчук Г.І. та Повторейко М.В. підготували з учнями школи виступ ознайомлення на лінійці та стін газети з кросвордами та ребусами.
![](/lutyi/foto0851.jpg)
Також за планом проведення тижня вчитель математики Михальчук Г.І. провела перевірочні тести та логічні задачки з малятами початкової ланки на знання математики. Усі учні початкової школи знають, люблять і вивчають залюбки математику.
![](/lutyi/foto0853.jpg) |