7 червня у Ярунському районному Будинку культури відбувся фестиваль «Творча обдарованість – 2017». Кращих із кращих учнів та їх наставників за сумлінну працю, відмінне навчання та неординарні творчі здібності було відзначено статуетками і дипломами у п’яти номінаціях: «Лідери», «Інтелектуали», «Таланти позашкілля», «Перлини року», «Спортивна гордість».
![](/2017-1/lllllll2.jpg)
Учениця нашої школи Домашенко Крістіна отримала нагороду у номінації «Таланти позашкілля» за перемогу в обласному конкурсі з писанкарства.
![](/2017-1/lllllll1.jpg) |