18 вересня відбулися спортивні змагання на базі Поліянівської ЗОШ І - ІІ ступенів Несолонського округу. Змагання були приурочені Дню фізкультури та спорту. Спортивне свято розпочалося з привітального слова директора Поліянівської ЗОШ Верещинської І.М. та вшанування пам'яті випускника школи, загиблого учасника АТО Котвіцького В.В.
![](/2015/DSCN2071.jpg)
Свято розпочалося спортивними двобоями з міні-футболу між дівчатами та хлопцями Несолонського округу, також відбувся футбольний матч між дорослими командами села Несолонь та Поліянівка. Перемоги отримала команда села Несолонь.
![](/2015/DSCN2091.jpg)
Вручення дипломів переможцям
![](/2015/DSCN2118.jpg)
І місце отримала Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів з усіх видів спорту
ІІ місце - Тупалецька ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІІ місце - Несолонська ЗОШ І- ІІІ ступенів
![](/2015/DSCN2109.jpg)
|