19 лютого на базі нашої школи відбувся конкурс екологічних бригад Несолонського округу. Участь приймали агітбригади таких шкіл - Поліянівської ЗОШ І - ІІ ступенів, Варварівської ЗОШ І - ІІ ступенів та Несолонської ЗОШ І - ІІІ ступенів.
![](/_tbkp/DSCN0417.jpg)
![](/_tbkp/DSCN0428.jpg)
Гарно підготувалися всі команди, але за рішенням журі конкурсу переможцями стала команда Варварівської школи. (на фото команда Поліянівської ЗОШ І - ІІ ступенів )
![](/_tbkp/DSCN0435.jpg)
Вітаємо переможців - Варварівської ЗОШ І - ІІ ступенів!
...
Читати далі »