Шановні учні та батьки!
Повідомляємо, що в закладі з 13 березня по 03 квітня призупинено навчальний процес у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Хоча уроки проводитися не будуть, учням буде запропоновано продовжити навчання за допомогою індивідуальних, телефонних та дистанційних консультацій.
Звертаємо увагу на відповідальне й уважне ставлення до здоров' я, максимально обмеживши коло вашого спілкування, звертаючись при будь-якому погіршенні до лікарів.
/doc/informacija_koronavirus.pdf
![Результат пошуку зображень за запитом коронавірус](https://images.unian.net/photos/2020_03/1583249802-1506.png?0.11490340460147941)