22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності та свободи України. З нагоди цього свята у школі проведено урочисту лінійку, метою якої було виховання в учнів національної свідомості, глибокої поваги та любові до Батьківщини, формування рис громадянина Української держави та пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.
![](/2017-1/sob.png)
Шкільним бібліотекарем Повторейко М.В. організовано літературну виставку «22 січня – День соборності України».
![](/2017-1/sob_2.jpg) |