«Єднаймося заради майбутнього України!» - під таким гаслом відбувся в актовій залі школи загальношкільний захід, присвячений Дню соборності України.
Соборність. Саме це слово ось уже 98-й рік об’єднує землі України. Із півдня на північ, із заходу до сходу – Україна була, є і буде єдиною Незалежною державою. І тільки разом ми можемо змінити світ на краще. Сьогодні, як ніколи, у нас проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, виконати завдання будь-якої складності.
Переглядів:
432
|
Додав:
NesTop
|
Дата:
24.01.2017
|
|
З нагоди відзначення Річниці соборності України Гордійчук О.В. провела урок-презентацію з учнями 9 класу. Учні підготували цікавий матеріал з історії України на шляху до соборності, який представили у вигляді рефератів, коротких повідомлень та презентацій, переглянули відео – фільм «Віднині воєдино!» . Урок закінчився виконанням гімну України, що надало духу патріотичності та урочистості.
![](/2017-1/DSC08590.jpg)
Переглядів:
418
|
Додав:
NesTop
|
Дата:
24.01.2017
|
|
22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності та свободи України. З нагоди цього свята у школі проведено урочисту лінійку, метою якої було виховання в учнів національної свідомості, глибокої поваги та любові до Батьківщини, формування рис громадянина Української держави та пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.
![](/2017-1/sob.png)
Шкільним бібліотекарем Повторейко М.В. організовано літературну виставку «22 січня – День соборності України».
...
Читати далі »
Переглядів:
385
|
Додав:
NesTop
|
Дата:
24.01.2017
|
| |