25 квітня відбулася загальношкільна лінійка. ЗДВР Горшкальова Н. М. оголосили план роботи на навчальний тиждень. ЗДНВР Дмитерчук Н. В., подякувала Домашенко Крістіні за перемогу у обласному конкурсі з писанкарства та капітану нашої команди Дем’янчук Анастасії за ІІІ місце у зональних спортивних змаганнях. Молодецька М. О. ознайомила з планом тижня 8 класу.
![](/2017-1/lg.jpg)
![](/2017-1/GZJAs8SbpR8.jpg)
Переглядів:
420
|
Додав:
NesTop
|
Дата:
26.04.2017
|
|
19.04.2017 на базі Ужачинського полігону проведено стрільби з АКМ, у яких активну участь взяли учні нашої школи. Влучною стрільбою відзначились учні 11 класу Желізко С., Тарасюк Ю., Шуляківській М. Учні 10 класу Крапчук Л., Соколовська В. проявили свою вправність у стрільбі.
![](/2017-1/sry.jpg)
Майбутні випускники мали можливість застосувати на практиці здобуті знання з предмета захист Вітчизни в умовах наближених до військово-польових.
Переглядів:
376
|
Додав:
NesTop
|
Дата:
26.04.2017
|
| |