З метою патріотичного виховання учнівської молоді, учні нашої школи взяли участь в акції, спрямованій на підтримку українських бійців у зоні АТО, зокрема збору штучних квітів маку для облаштування території місць загибелі учасників АТО у Донецькій області. До акції залучилися всі учні та вчителі школи.
![](/2017-1/mak_2.jpg)
Переглядів:
548
|
Додав:
NesTop
|
Дата:
17.04.2017
|
|
Переглядів:
477
|
Додав:
NesTop
|
Дата:
17.04.2017
|
| |