7 квітня бібліотекарем нашої школи Повторейко М. В. та ЗДНВР Дмитерчук Н.В. презентовано книгу «Навіки у пам’яті живих». У книзі зібрана інформація про 26 жителів Житомирської області, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України, захищаючи її рубежі на Сході – в зоні проведення антитерористичної операції.
![](/gr2015/DSCN7930.jpg)
На сторінках книги-пам’яті зібрані розповіді журналістів місцевих періодичних видань та увіковічена пам’ять про героїв, яким не судилось повернутись до рідного краю живими.
![](/gr2015/DSCN7937.jpg)
Під час презентації хвилиною мовчання вшанували воїнів (зокрема і односельчан, діти яких навчаються в нашій школі) загиблих за Україну. |